JSTE TU POPRVÉ?

Pokud jste na rezervační systém Tanečního studia Firefly zavítali poprvé, poradíme Vám, jak s naším systémem zacházet.

1) REGISTRACE

Základem pro používání systému a možnosti přihlašovat se na lekce je registrace. V horní liště najdete položku registrace, kde vyplníte všechny potřebné údaje (všechny jsou povinné) a zaregistrujete se. Na email Vám budou odeslány Vaše přihlašovací údaje, proto vyplňujte email, který skutečně patří Vám. Pokud byste přihlašovací údaje zapomněli, nechejte si je znovu zaslat.

2) VÝBĚR KURZU

Jakmile se zaregistrujete, je možné se přihlásit do systému v pravém panelu, kde zadáte email zadaný při registraci a Vaše heslo. Při prvním přihlášení do systému je potřeba si nejdříve vybrat typ kurzu, který chcete zakoupit. Typy kurzů naleznete v horní liště pod položkou Výběr kurzů. Zde si kurz vyberete a potvrdíte. Od doby potvrzení Vámi vybraného kurzu máte 10-ti denní lhůtu na zaplacení potřebné částky. Tuto částku můžete zaplatit buď přímo ve studiu či poslat na náš bankovní účet.

3) PLATBA

Dokud 10-ti denní lhůta nevyprší, je možné se na lekce přihlašovat a rezervovat si tak potřebná místa. Pokud však do 10 dnů částku neuhradíte, budou všechny Vaše rezervace zrušeny a nadále se již nebudete moci přihlašovat, dokud částku neuhradíte. Pokud jste si výběr kurzu rozmysleli a ještě jej nezaplatili, máte možnost kurz stornovat a vybrat si jiný. Jakmile kurz dokončíte, tedy jakmile máte všechny lekce odchozené, můžete si opět vybrat další kurz.

V záložce "Kde jsem přihlášen(a)" pak budete mít vypsány lekce, kde jste nahlášeni a případně se odtud můžete i z lekce odhlásit.

4) ODHLAŠUJTE SE Z LEKCÍ VČAS (TZN. 24 HODIN PŘED ZAČÁTKEM LEKCE)!

Dávejte si pozor, pokud se z lekcí odhlašujete. Pokud se totiž neodhlásíte alespoň 24 hodin před začátkem lekce, Vaše lekce Vám propadne a nemáte nárok získat ji zpět. Proto si místa rezervujte s rozvahou a dvakrát si rozmyslete, než se z nějaké lekce odhlásíte.

5) OSTATNÍ INFO

V sekci levely zjistíte, co které kurzy/levely obsahují a co je během nich vyučováno.

Nahrazování hodin bude probíhat v ostatních probíhajících kurzech – nebude již probíhat ve volných hodinách! Své odrezervované hodiny si můžete vychodit buď v kurzu se stejným levelem, ale i v kurzu s levelem jiným a zopakovat si třeba již probrané triky nebo trénovat samostatně.